Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 421Z

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 176 x 220
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Sagem MY 421z to stylowo prezentujący się telefon typu slider, którego premiera miała miejsce w 2008 roku. Urządzenie zostało wykonane z niezłej jakości plastiku, a producentowi udało się jednocześnie utrzymać niską wagę produktu. Atrakcyjna sylwetka, ciekawie zaprojektowane klawisze – to niewątpliwe atuty prezentowanego sprzętu. Urządzenie dostępne było w trzech kolorach – czarnym, różowym, srebrnym.
Sagem MY 421z posiada 2-calowy wyświetlacz TFT (256 tys. kolorów, 176 x 220 pikseli), który doskonale spełnia powierzone mu zadania. Dzięki niezłemu ekranowi gry, motywy i aplikacje prezentują się bardzo dobrze. Dodatki multimedialne jakie zamontowane w urządzeniu to aparat 1,3 mpix (1 280 x 1024 pikseli) z funkcją nagrywania materiału wideo, Bluetooth oraz odtwarzacz mp3. Pakiet funkcji jest więc dość spory jak na tę klasę urządzenia.
Niezbyt dobre opinie ma bateria Sagem MY 421z, która pozwala tylko na 3,5 godziny rozmów na jednym ładowaniu oraz 250 godzin czuwania. Niewielka pamięć wewnętrzna może być rozszerzona kartą pamięci microSD. Dzięki temu przestrzeń na muzykę, filmy, tapety, zdjęcia i innego rodzaju pliku multimedialne może urosnąć nawet do kilku gigabajtów. Niestety, opinie o jakości wykonania Sagem MY 421z są dość słabe. Wiele osób narzeka na oprogramowanie, więc nie jest to z pewnością telefon bezawaryjny.