Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 421X

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Sagem MY 421X pojawił się w na początku 2008 jako poręczny, mały i prosty telefon pracujący w standardzie GSM. Urządzenie charakteryzuje się starannym, atrakcyjnym wyglądem oraz niską wagą (81 g).
Niestety jak na 2008 rok, pod względem specyfikacji, Sagem MY 421X prezentuje się jak urządzenie stricte niskobudżetowe. Wyświetlacz został wykonany w niemal niewykorzystywanej już technologii CSTN i pracuje w niewielkiej rozdzielczości 128 x 160 pikseli. Z tego względu zdjęcia, gry, motywy i aplikacje wyglądają bardzo przeciętnie na Sagem MY 421X. Różnego rodzaju pliki JAVA można instalować na pamięci wewnętrznej, a gdy tej zabraknie, można skorzystać z karty microSD. Dodatki w Sagem MY 421X to niezbyt dobry aparat (1,3 mpix, zdjęcia w rozdzielczości 1280 x 1024 pikseli), radio z RDS oraz odtwarzacz muzyczny. Telefon posiada również przeglądarkę WAP i xHTML. Litowo-jonowa bateria pozwoli na 3 godziny i 40 minut rozmów głosowych oraz 220 godzin czuwania.

Sagem MY 421X jest telefonem stworzony z myślą o osobach szukający maksymalnie taniego telefonu, który posiada jednak tak elementarne dodatki jak aparat. Niestety wszystkie opcje niezwiązane z komunikacją nie robią pozytywnego wrażenia. Dobre opinie na temat Sagem MY 421X wydawać mogą tylko osoby niewymagające.