Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 411X

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Sagem MY 411X wygląda jak urządzenie warte dwa razy więcej niż rzeczywiście kosztuje - telefon prezentuje się znakomicie w czarnym kolorze. Klawisze mają opinie niezbyt wygodnych i nieco małych, ale ich projekt może się podobać. Niestety ładny wygląd to nie wszystko.
Ekran CSTN wyświetli co prawda 65 tys. kolorów, jednak pracuje w rozdzielczości 128 x 160 pikseli, co powoduje że motywy i aplikacje na Sagem MY 411X prezentują się przeciętnie. Dzięki możliwości rozszerzenia pamięci kartą microSD, na telefon wygrywać można aplikacje. Telefon został wyposażony w odtwarzacz mp3, więc możliwe jest wykorzystanie Sagema jako mp3 playera. Telefon pozwala na wysyłanie wiadomości typu SMS, EMS, MMS. Dodatki multimedialne takie jakie aparat na Sagem MY 411X nie wydają się być wystarczająco dobre. Zdjęcia wykonane przez niego mają rozdzielczość 640 x 480 pikseli, więc ich jakość będzie wyjątkowo niska. Ci, którzy chcą korzystać z tej funkcjonalności w swoim telefonie, powinni znaleźć inne urządzenie. Bateria Li-Ion pozwala na 240 godzin czuwania oraz ok. 4 godziny połączeń głosowych.

Sagem MY 411X ma bardzo dobre opinie jeśli chodzi o wygląd obudowy i jakość wykonania. Największą bolączką tej konstrukcji jest niskiej jakości wyświetlacz, który nie zapewnia dostatecznej czytelności dla osób ze słabszym wzrokiem.