Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 411C

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Sagem MY 411C działa w systemie GSM 900, 1800, 1900. Jest to telefon typu klapka, który został zaprezentowany w 2008 roku i nadal jest dostępny w sprzedaży. Jego cechami charakterystycznymi są: niska cena oraz atrakcyjny wygląd.
Niska cena miała wpływ na dodatki jakie zastosowano w Sagem MY 411C. Na szczęście większość najbardziej przydatnych funkcji została zawarta w wyposażeniu telefonu - jest to m.in. GPRS, Bluetooth oraz złącze USB i microSD. Niestety aparat jest typu VGA, co przekłada się na niską jakość wykonywanych zdjęć. Ekran o wielkości 1,8 cala również nie robi dobrego wrażenia i gry, motywy i aplikacje wyglądają dość przeciętnie na Sagem MY 411C. Pracujący w rozdzielczości 128 x 160 pikseli, wyświetlacz CSTN nie jest konkurencyjny dla nowocześniejszych konstrukcji konkurencji. Zastosowanie go przez Sagema była jednak próbą zmniejszenia ceny urządzenia.
Sagem MY 411C może być wykorzystywany jako odtwarzacz muzyczny oraz urządzenie do przeglądania Internetu za pośrednictwem przeglądarki xHTML. Sagem MY 411C zbiera najlepsze opinie jeśli chodzi o wygląd obudowy – telefon podoba się szczególnie kobietom. Obudowa dostępna jest w dwóch kolorach - czarnym i różowym. Kiepskie opinie ma za to słaba bateria (do 3 h rozmowy) oraz aparat, który robi kiepskie zdjęcia.