Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 401Z

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Sagem MY401Z, który został zaprezentowany w drugim kwartale 2007 roku należy do grupy popularnych kilka lat temu sliderów, czyli urządzeń z odsuwaną klawiaturą. Telefon posiada właśnie tego typu rozciąganą obudowę. Po złożeniu urządzenia większość miejsca zajmuje ekran CSTN mogący wyświetlać 65 tys. kolorów. Atrakcyjna, klasyczna stylistyka przywodzi na myśl konkurencyjne konstrukcje Samsunga i Nokii. Czy Sagem może się czymś wyróżnić?
Jeśli chodzi o dodatki, to ciężko znaleźć w Sagem MY401Z coś, czego nie ma konkurencja: do komunikacji możemy używać Bluetooth, GPRS zabrakło jednak mniej nowoczesnej Irdy. Aparat jest typu VGA, więc jakość wykonywanych zdjęć jest słaba. Wbudowana pamięć wewnętrzna to niespełna 40 MB, co powinno starczyć większości osób na gry, motywy i aplikacje. Jeśli Sagem MY401Z będzie używany jako odtwarzacz muzyczny (MP3), to pamięć można rozszerzyć kartą microSD, których ceny są teraz bardzo niskie.
Bateria wykonana w technologii litowo-jonowej jest w stanie zapewnić 3,5 godziny rozmów na jednym ładowaniu. Podczas korzystania z Bluetooth oraz dodatków multimedialnych czas czuwania określony na maksymalnie 240 godzin, ulega znacznemu skróceniu.
Sagem MY401Z ma opinie telefonu dobrze się prezentującego, jednak nie oferującego niczego ponadto podstawowymi opcjami. Jego zaletą jest za to niska waga oraz niewielka cena, która na tle konkurencji wydają się wyjątkowo atrakcyjna.