Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 401X

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  

Opis

Sagem MY 401X to niepozorny telefon, który wygląda bardzo stonowanie i kor zajrzy się raczej z najniższą półką cenową. Jego premiera miała miejsce w 2006 roku, więc dość dawno temu, jednak urządzenia ma większość funkcji niezbędnych przeciętnemu użytkownikowi.
Niewielki ekran o rozdzielczości 128 x 160 pikseli nie zapewnia może doskonałych wrażeń wizualnych, jednak spełnia swoją funkcję w sposób zadowalający. Na uwagę zasługują za to dodatki komunikacyjne zastosowane w Sagem MY 401X: Irda oraz Blueooth może być wykorzystana do komunikacji między telefonami. Do łączenia się z Internetem można wykorzystać GPRS. Za jego pośrednictwem możliwe będzie pobieranie plików takich jak dzwonki mp3, motywy i aplikacje. Sagem MY 401X posiada również aparat VGA, który nie jest w stanie zrobić zdjęć o dobrej jakości.
Opinie o Sagem MY 401X nie są najlepsze, jednak jest to telefon z dość dużą ilością funkcji jak na datę swojej premiery i kategorię cenową. Jedną z najbardziej podnoszonych przez użytkowników wad jest bez wątpienia mała pamięć (ok. 3 MB), która nie pozwala na przechowywanie muzyki i korzystanie z telefonu jako z odtwarzacza muzycznego.