Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 3036

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

W 2003 roku do sprzedaży wprowadzono telefon Sagem MY 3036, działający w standardzie GSM. Obudowa mimo swojej prostej stylistyki, może się podobać osobom szukającym telefonu o klasycznej budowie, pozbawionego ekstrawagancji. Wymiary urządzenia to 105 x 50 x 23 mm, natomiast waga wynosi 105 g.
Z racji premiery urządzenia w 2003 roku, dodatki w Sagem MY 3036 to tylko najpotrzebniejsze rzeczy: budzik, kalkulator, przelicznik walut oraz gry. Na wyposażeniu zabrakło Bluetooth, Irdy, przeglądarki xHTML czy funkcji SyncML. Nie jest możliwe również podłączenie w łatwy sposób telefonu do komputera za pośrednictwem USB, a mała pamięć telefonu, której nie można rozszerzyć kartą pamięci, powoduje, że telefon nie może służyć jako dyktafon, odtwarzacz muzyczny czy wideo. Gry, motywy i aplikacje z trudem mieszczą się na Sagem MY 3036. Książka telefoniczna pomieści 100 kontaktów. Bateria o pojemności 720 mAh pozwala na ok. 4 godziny rozmów głosowych i niecałe 200 godzin czuwania.
Ekran o rozdzielczości 96 x 64 jest bardzo mały i z pewnością wielu osobom będzie utrudniał korzystanie z urządzenia. Już w momencie premiery Sagem MY 3036 miał opinie telefonu niezbyt nowoczesnego. Był to aparat dla osób szukających urządzenia o przystępnej cenie. Nic więc dziwnego, że konstruktorzy zdecydowali się na liczne ustępstwa by uzyskać atrakcyjną cenę urządzenia.