Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 302X

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: Bluetooth irDA  

Opis

Sagem MY 302X jest przykładem dopracowanego telefonu o bardzo kanciastej stylistyce. Duże, prostokątne przyciski powodują, że pisanie sms-ów i nawigowanie jest bardzo wygodne. Niewielki wyświetlacz, który ma raptem 1,7-cala pracuje w rozdzielczości 128 x 128 pikseli, co jest wynikiem mizernym. Sagem MY 302X ma słabe opinie jeśli chodzi o jakość prezentowanego obrazu.
Na plus zaliczyć można za to mocną baterię, która pozwala na maksymalnie 350 godzin czuwania oraz 4 godziny czasu rozmowy. Dodatki Sagem MY 302X są to m.in. GPRS , Bluetooth oraz Irda. Możliwe jest przeglądanie Internetu za pośrednictwem przeglądarki xHTML oraz wysyłanie wiadomości e-mail.
Niestety zabrakło kamery, radia oraz odtwarzacza muzycznego. W zamian za to Sagem wyposażył swój aparat w funkcje SyncML. Pamięć wewnętrzna ma zaledwie 3,2 MB i nie może być rozszerzona kartą pamięci. Gry, motywy i aplikacje na Sagem MY 302X zmieszczą się z trudnością. Bez obaw można za to pobierać polifoniczne dzwonki, które ważą bardzo niewiele oraz małe pliki takie jak tapety czy MMS-y.
Urządzenie zadebiutowało na rynku w 2005 roku i miało przekonać do francuskiej marki osoby, które poszukują telefonu wyposażonego w funkcje komunikacyjne, jednak pozbawionego kamery i dodatków multimedialnych. Dzięki zabiegowi nie zamontowania kamery, telefon mógł być nieco tańszy niż konkurencja. Dziś używane egzemplarze można kupić za niezwykle małe pieniądze.