Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 300X

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja: irDA  

Opis

Sagem MY 300X zadebiutował pod koniec 2005 roku w segmencie telefonów tanich. Jego klasyczna, prosta i dość nieociosana obudowa prezentuje się dobrze, choć urządzenie nie wyróżnia się niczym od innych telefonów dostępnych na rynku.
Niestety pod względem technologicznym również nie ma zaskoczenia. Nie chodzi bynajmniej o dodatki. Sagem MY 300X ich nie ma, co jest jednak sprawą oczywistą w tej półce cenowej. Niestety nawet ekran jest niewielki i mało czytelny. Wyświetlacz został wykonany w technologii CSTN i ma 1,7 cala. Jego rozdzielczość to marne 128 x 128 pikseli, więc motywy i aplikacje na Sagem MY 300X nie będą wyglądać wyjątkowo atrakcyjnie.
Do komunikacji między telefonami można wykorzystać IRDĘ, jednak zabrakło bardziej nowoczesnego protokołu - Bluetooth. Telefon nie posiada również radia, odtwarzacza mp3 oraz możliwości łączenia się z Internetem za pośrednictwem jakiegoś dobrego protokołu. Jest tylko GPRS, który ze swoją przepustowością na poziomie 32 - 48 kbps nie nadaje się na wygodnego surfowania w Internecie.
Dobre opinie można za to wydać telefonowi Sagem MY 300X w związku z baterią, która ma pojemności 850 mAh i pozwala nawet na 4 godziny rozmów. Na plus zaliczyć można również niewielką wagę (88 g).