Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 220X

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MY 220X zadebiutował na rynku w 2008 roku w segmencie małych, poręcznych i prostych telefonów. Jego cecha szczególną jest bardzo niewielka waga - jedynie 65 g, co czyni go jednym z lżejszych telefonów dostępnych na rynku. Również wymiary zewnętrzne można uznać za małe - 107 x 47 x 10 mm. Obudowa jest dostępna w trzech wersjach kolorystycznych - chromowanym, brązowym i czerwonym.
Urządzenie pod względem technicznym plasuje się w niższej półce. Dodatki w Sagem MY 220X to tylko podstawowe funkcje takie jak budzik, kalendarz, organizer czy słownik T9. Brakuje wsparcia dla Javy, Bluetooth czy Irdy. Komunikacja możliwa jest tylko za pośrednictwem USB. Telefon nie ma również GPRS-u. Wyświetlacz ma jedynie 1,5-cala i pracuje w rozdzielczości 128 x 128 pikseli.
Niewielka pamięć wewnętrzna powoduje, że do Sagem MY 220X nie można wgrywania wielu plików (np. gry, motywy, aplikacje). Prezentowany telefon mimo, że jest konstrukcją dość świeżą, to nie został wyposażony w wiele bardzo popularnych dziś standardów. Powodem nie było jednak niedopatrzenie twórców, a próba umiejscowienia Sagem MY 220X w segmencie najtańszych telefonów. Urządzenie było kierowane głównie na rynku rozwijające się, przez co w Polsce nie było tak popularne jak na wschodzie Europy. Tam z racji niskiej ceny i atrakcyjnego wyglądu Sagem MY 220X miał dobre opinie.