Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 212X

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MY 212X to telefon dla osób nie lubiących wyróżniać się z tłumu. Prosta, lekka obudowa (tylko 69 g!) kryją pod sobą równie nieskomplikowaną technologię. Wygodna klawiatura oraz czytelny choć niewielki ekran pozwalają na w miarę wygodne użytkowanie.
Wyświetlacz pracujący w rozdzielczości 128 x 128 pikseli wyświetli 65 tys. kolorów. Z powodu niskiej rozdzielczości gry, motywy i aplikacje na Sagem MY 212X. wyglądają przeciętnie. Niemożliwe jest również przechowywanie w telefonie dużej ilości danych - pamięć wewnętrzna ma tylko 1 MB i nie można jej rozszerzyć np. kartą pamięci microSD. Z tego względu telefon nie posiada wsparcia dla języka Java, więc nie ma szans na instalację gier i aplikacji napisanych w tym języku i rozprowadzanych za pośrednictwem WAP-u. W telefonie zmieścimy za to 500 kontaktów oraz zbiór dzwonków polifonicznych. Niewielka jest również bateria o pojemności 680 mAh, która pozwala na 230 min rozmów głosowych na jednym ładowania. Czas czuwania to maksymalnie 255 godzin.
Pod koniec swojej produkcji, nowy Sagem MY 212X był dostępny za kilkadziesiąt złotych. Właśnie z tego powodu urządzenie ma dobre opinie jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości. Oczywiście jest to aparat bardzo prosty i spodoba się tylko osobom szukającym bardzo nieskomplikowanego telefonu, w którym dodatki multimedialne nie istnieją. Taki właśnie jest Sagem MY 212X.