Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 202X

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 81
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MY 202X pojawił się na rynku po to by walczyć o niewymagającego klienta, który chce kupić możliwie jak najtańszy telefon służący tylko do podstawowych funkcji komunikacyjnych. Urządzenie pracuje w systemie GSM, posiada prostą obudowę, wygodną klawiaturę. Sprzęt charakteryzuje się również niską wagą (76 g).
Wyświetlacz o rozdzielczości 101 x 80 pikseli może wyświetlić 4096 kolorów. Co więcej: jest wielkości ekranów monochromatycznych, więc gry, motywy i aplikacje nie wyglądają na Sagem MY 202X zbyt dobrze. Problemem jest również brak Java, przez co instalacja dodatkowych programów nie jest możliwa. Pamięć wewnętrzna to mniej niż o,5 MB, więc w telefonie zmieszczą się tylko dzwonki, sms-y oraz kontakty. Z sieci pobierać możemy jedynie dzwonki polifoniczne.
Litowo-jonowy akumulator pozwala na 230 minut rozmów głosowych na jednym ładowaniu i ok. 250 godzin czuwania. Telefon wyposażony w GPRS, ale nie ma szans na korzystanie z Irda czy Bluetooth. Dodatki w Sagem MY 202X ograniczono do minimum, by uzyskać jak najniższą cenę produktu.
Sagem MY 202X ma opinie telefonu prostego w budowie, nieskomplikowanego i przeznaczonego dla osób, które nie chcą żadnych funkcji poza możliwością telefonowania i smsowania. Na rynkach rozwijających się jest zapotrzebowanie na wiele tego typu urządzeń.