Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 202C

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 128
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MY 202C to propozycja francuskiego koncernu na stylowy telefon typu klapka. Urządzenie jest bardzo niewielkich rozmiarów, więc idealnie pasuje do kobiecej dłoni. Co więcej: jest tanie oraz dość atrakcyjne pod względem stylistycznym. Technologicznie nie robi jednak tak dobrego wrażenia. Sagem MY 202C będzie miał dobre opinie tylko wśród osób, które potrzebują ładnego telefonu z przeznaczeniem tylko do sms-owania i telefonowania.
Ekran jest mały i pracuje w przeciętnej rozdzielczości (128 x 128 pikseli). Dodatki w Sagem MY 202C ograniczono do minimum - jest WAP, GPRS, ale brakuje IRDY, Bluetooth czy obsługi języka Java. Nie ma zatem możliwości poszerzania funkcjonalności Sagem MY 202C o motywy i aplikacje. Dzwonki jakie można instalować mogą być tylko polifoniczne, a poza tym pamięć wewnętrzna jest tak niewielka, że i tak nie byłoby szans na wgrywanie melodyjek w formacie mp3.
Podczas rozmowy wykorzystać możemy system głośnomówiący. Bateria litowo-jonowa powinna wystarczyć na 4 godziny rozmów, co jest wynikiem całkiem dobrym. Niewielki wyświetlacz można uznać za energooszczędny, więc czasu czuwania jest wysoki – nawet 240 godzin na jednym ładowaniu. Co ciekawe – mimo, że jest to telefon typu klapka, ekran jest tylko jeden. W tym segmencie popularne jest umieszczanie małego, wyświetlacza monochromatycznego lub CSTN o niskiej rozdzielczości, który pełni rolę zegarka i powiadamia o nowych smsach i połączeniach.