Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 201X

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MY 201X to jeden z kilku tanich, bliźniaczo podobnych do siebie telefonów przeznaczonych dla najmniej wymagających nabywców. Prezentowany aparat nie wyróżnia się swoją stylistyką - jest bardzo stonowany, prosty i nikogo nie zaskoczy.
Na każdym kroku widać, że jest to urządzenie zaproejktowane z myślą przewodnią "tworzymy jak najtańszy telefon". Dodatki w Sagem MY 201X praktycznie nie istnieją: nie ma ani Bluetooth, ani Irdy. Pamięć wewnętrzna nie pozwala na instalację plików typu gry, motywy i aplikacje. Sagem MY 201X nie ma również złącza kart pamięci oraz podstawowych funkcji internetowych. Możliwe jest tylko pobieranie dzwonków polifonicznych przez WAP. Wyświetlacz jest w stanie odwzorować zaledwie 4096 kolorów, co czyni go mało ostrym i nie przystającym do dzisiejszych standardów. W ramach oszczędności, Sagem nie zdecydował się na montaż kamery oraz odtwarzacza muzycznego. Brak wielu opcji powoduje, że urządzenie jest proste w obsłudze.
Opinie o Sagem MY 201X wśród osób szukających multimedialnych urządzeni są bardzo ostre – takie osoby uważają, że jest to telefon, który powinien pojawić się pięć lat wcześniej. Niestety – jego premier a miała miejsce w 2006 roku i już wtedy odstawał od innych modeli dostępnych na rynku. Trzeba jednak pamiętać, że jego głównym atutem miała być cena a nie funkcjonalność.