Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 101X

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 64
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

W 2006 roku zadebiutował Sagem MY 101X, czyli minimalnie zmodyfikowana wersja telefonu Sagem MY 100X, która wyróżniała sie głównie bursztynowym podświetleniem klawiszy w przeciwieństwie do zielonego, jaki znany jest z modelu o numer mniejszego. Aparat poza tym jest taki sam jak model 100X.
Sagem MY 101X ma ekran o nietypowej rozdzielczości 101 x 64 pikseli. Jego wyposażenie w dodatki jest niesamowicie słabe: nie ma Irdy, Bluetooth, GPRS-u, złącza na kartę pamięci czy chociażby wejścia na słuchawki 3,5 mm. Telefon nie może być wykorzystywany jako aparat fotograficzny, urządzenie do przeglądania internetu czy GPS. To typowo prosta konstrukcja: zarówno pod względem stylistyki obudowy, jak i zastosowanych technologii.
Urządzenie nie ma nawet opcji wgrywania plików Java takich jak gry (przeinstalowana jest tylko jedna), motywy i aplikacje. Co więcej: Sagem MY 101X nie obsługuje nawet EMS, MMS-ów czy e-maili. Jest to więc typowy telefon dla osób korzystających tylko z podstawowych funkcji: telefonowania i smsowania. Książka telefoniczna mieści zaledwie 100 wpisów. Bateria pozwala na prawie 4 godziny rozmów, co można uznać za rezultat bardzo dobry w tym segmencie rynku.
Dobre opinie o Sagem MY 101X będą mieć tylko osoby niewymagające od telefonu możliwości multimedialnych. W przeciwnym razie, użytkownik będzie srodze zawiedziony małą liczbą funkcji, jakie oferuje prezentowany sprzęt.