Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MY 100X

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 64
Dzwonki: Polifoniczne  
Komunikacja:  

Opis

Jeśli masz dość standardowych telefonów, to warty zainteresowania jest Sagem MY 100X. Telefon, który wygląda jak produkcja z początku tego wieku, mimo że na rynku pojawił się w 2006 roku.
Jest to telefon stworzony z myślą o najmniej zamożnych użytkownikach. Stąd też zastosowanie małego ekranu monochromatycznego, która ma rozdzielczość 101 x 64 pikseli. Oczywiście z tego względu motywy i aplikacje nie mogą być instalowane w Sagem MY 100X. Dodatki, jakie francuski koncern przygotował do tej konstrukcji ograniczają się tylko do budzika i organizera. W menu odnajdziemy również jedną grę, a z racji braku obsługi języka Java, nie ma szans na instalację nowych plików tego typu. Nie ma także aparatu, GRPS-u, radia oraz przeglądarki internetowej. Telefon nie obsługuje formatu mp3, a niewielka pamięć wewnętrzna nie może być rozszerzana. Sagem wyposażył swój model w kompozytor dzwonków, więc możliwe jest tworzenie nowych polifonicznych dzwonków. W telefonie przygotowano osiem melodyjek skomponowanych przez twórców.
Akumulator jest standardowej pojemności i pozwala na niecałe 4 godziny rozmów głosowych i 255 godzin czuwania. Sagem MY 100X ma dobre opinie mimo swojej małej ilości opcji. Niektórzy potrzebują taniego telefonu, który wygląda przyzwoicie. Taki właśnie jest Sagem MY 100X, choć niektórzy narzekają na kiepską jakość wykonania objawiająca się np. w trzeszczeniu obudowy.