Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MW959

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

W momencie swojej premiery Sagem MW959 należał do grona urządzeń o bardzo wysokiej jakości wykonania i dużej funkcjonalności. Dziś urządzenie nie robi już takiego wrażenia, ale nic dziwnego - jego debiut rynkowy miał miejsce jeszcze w 1999 roku.
Projekt aparatu jest dość prosty, ale charakterystyczny jest fragment obudowy, którym można zakryć klawiaturę chroniąc ją np. przed zalaniem. Klapka może zostać wykorzystana również od postawienia telefonu w pionie.
Jedną z dużych zalet Sagem MW959 jest niska waga - mało który telefon w tamtym okresie ważył mniej niż 100 g. Urządzenie miało również dobrą baterię o pojemności 600 mAh, która mogła utrzymać telefon w ruchu nawet przez 3,5 godziny rozmów. Mimo dużego wieku prezentowanej konstrukcji, Sagem MW959 posiada dodatki takie jak gry czy kalendarz. System operacyjny nie posiada funkcji wgrywania plików typu motywy i aplikacje.
Sagem MW959 można uznać za ciekawy telefon biznesowy, który w okresie swojego debiutu był urządzeniem zaawansowanym. Do najciekawszych funkcji należy tryb głośnomówiący, słownik T9 oraz funkcja wysyłania danych i faksów. Nic więc dziwnego, że opinie o Sagem MW959 były niegdyś dobre. Dziś telefon nie zrobi na nikim wrażenia, ale to już urok postępu technologicznego.