Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MW9500

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MW9500 pojawił się w sprzedaży w czasie gdy dodatki takie jak aparat, odtwarzacz muzyczny czy 3G, były tylko pieśnią przyszłości. Jest to proste urządzenie pracujące w trybie GSM, które posiada funkcję telefonowania i smsowania. Klasyczny wyglądu, duże, szeroko rozłożone przyciski powodowały, że telefon mógł się podobać, a jednocześnie okazywał się całkiem wygodny w użytkowaniu. Dzięki wysokiej intuicyjności obsługi mógł być wykorzystywany przez osoby, które dopiero zaczynały przygodę z telefonią komórkową.
Niewielki monochromatyczny wyświetlacz nie pozwala na dobrą prezentację tekstu czy innego typu materiałów (gry, motywy, aplikacje). Sagem MW9500 posiada niewielką pamięć wewnętrzną, która nie pozwala na wgrywanie dużej ilości dzwonków, tapet itd. Urządzenie nie wyposażono również w dodatki komunikacyjne pokroju Irdy czy Bluetooth. Sprzęt ma tylko podstawowe funkcje typu zegarek, budzik, słownik T9 czy kalkulator.

Bateria pozwala na ok. 2,5 godziny rozmów oraz 210 godzin czuwania. Dziś telefony, które jeszcze pozostały w użyciu nie mogą wylegitymować się tak dobrymi wynikami - wydajność kilkuletniego akumulatora Li-Ion jest znacznie słabsza. Dziś ciężej o zamienne akumulatory i części do prezentowanego aparatu, a sprawny egzemplarz, którego bateria nadal pozwalałaby na wygodną pracę jest coraz bardziej unikatowy.
Opinie o Sagem MW9500 można uznać za pozytywne. Telefon nie posiada funkcji multimedialnych, oferuje podstawowe możliwości komunikacji i charakteryzuje się solidną budową.