Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MW939

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MW939 to telefon starej daty, pracujący w zakresie fal GSM 900 i 1800. Urządzenie już wiele lat temu wyszło z powszechnego użycia, jednak nadal na rynku pozostały pojedyncze egzemplarze. Aparat, podobnie jak kilka innych bliźniaczych modeli Sagema, posiada ciekawie rozwiązaną klapkę, która zakrywa klawiaturę przed zabrudzeniem czy zalaniem. Poza tym może służyć jako stojak, który utrzymuje urządzenie w pozycji pionowej.
Pod względem technologicznym Sagem MW939 nie wyróżnia się niczym od innych urządzeń tego producenta. Dodatki w Sagem MW939 to kalkulator, budzik czy transmisja danych i faksów. Urządzenie nie zostało za to wyposażone w Irdę, radio, odtwarzacz muzyczny, GPS, EDGE czy przeglądarkę xHTML. Akumulator o pojemności 650 mAh pozwala na 3 godziny rozmów i 150 godzin czuwania, co jest wynikiem standardowym dla Sagemów z tego okresu. System operacyjny uniemożliwia instalacje plików takich jak gry, motywy i aplikacje na Sagem MW939.
Sagem MW939 to produkt, który dziś nie zrobi na nikim wrażenia z przyczyn oczywistych – jest to konstrukcja przestarzała, a do tego większość egzemplarzy, które można jeszcze spotkać, swoje już przeżyły. Nic więc dziwnego, że opinie o Sagem MW939 zamieszczanie w Internecie głównie odnoszą się do wspomnień z użytkowania sprzed wielu lat.