Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MW932

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MW932 to ważący 117 gramów telefon pracujący w sieci GSM 900 i 1800. Urządzenie pod względem stylistycznym nie wyróżnia się od innych modeli wydanych w latach dziewięćdziesiątych. Telefon ma prosty design, dość kanciasty, natomiast klawiatura ma zaokrąglone przyciski.
Niewielki ekran również nie wyróżnia się od produktów innych wytwórców - jest mały, monochromatyczny i niezbyt wygodny przy wprowadzaniu tekstu. Zamknięty system operacyjny nie pozwala na poszerzanie Sagem MW932 o gry, motywy i aplikacje. To, co zainstalowali twórcy, jest wszystkim, co możemy mieć w urządzeniu. Dodatki ograniczają się zatem do kalkulatora, budzika, kompozytora melodyjek i systemu głośnomówiącego.
Podczas pisania wiadomości tekstowych możliwe jest wykorzystanie słownika T9 oraz szablonów SMS-ów. Komunikacja w Sagem MW932 została potraktowana po macoszemu – urządzenie nie posiada Irdy, Bluetooth oraz możliwości połączenia przez USB. Pamięć wewnętrzna telefonu pozwala na przechowywanie jedynie kontaktów oraz wiadomości SMS.
Akumulator o pojemności 600 mAh pozwala na ok. 3 godziny telefonowania, natomiast czas czuwania to ok. 150 godzin. Bateria została wykonana w technologii NiMH i posiada efekt pamięci, więc z czasem jej wydajność jest coraz mniejsza. Z roku na rok problemem jest również coraz mniejsza liczba dostępnych części zamiennych.