Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MW3026

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MW3026 zadebiutował w 2001 roku jako ciekawy, poręczny telefon pracujący w standardzie GSM. Dziś jego gabaryty (105 x 50 x 23 mm, 112 g) nie robią takie wrażenia. Podobnie z resztą jak dodatki, którymi Sagem MW3026 wyróżniał się spośród innych telefonów.
Szeroko rozmieszczone, owalne klawisze są wygodne w użytkowaniu. Problemów nie nastręcza również poruszanie się po menu. System operacyjny, mimo że dość prosty i nie pozwalający na instalację plików typu motywy i aplikacje, to jednak posiadał coś, co kiedyś było nowością - animowane ikony 3D. Sagem MW3026 ma całkiem duży monochromatyczny wyświetlacz o pojemności 8 linii. Ekran miał niebieskie podświetlanie. Książka telefoniczna posiada 50 miejsc, natomiast skrzynia odbiorcza zmieści 10 sms-ów. System wyposażono w słownik T9, przelicznik walut, zegarek, WAP oraz trzy gry. Podczas rozmów można korzystać z systemu głośnomówiącego. Użytkownik może być powiadamiany o nadejściu połączenia sygnałem wibracyjnym oraz monofonicznymi melodyjkami, które można ściągać przez WAP.
Bateria zastosowana w Sagem MW3026 jest typu NiMH i na początku użytkowania gwarantowała czas rozmów na poziomie 3 godzin. Po latach wydajność baterii może być jednak znacznie gorsza, gdyż akumulator niklowo-metalowo-wodorkowy posiada efekt pamięci. Sagem MW3026 nie jest popularnym telefonem, a opinie o nim nie są wyjątkowo dobre. Mimo wszystko wiele osób darzy go sentymentem i ciepło wspomina.