Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MW3020

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MW3020 to telefon dla minimalisty. Jeśli używasz telefonu sporadycznie, nie wysyłasz dziesiątek smsów, masz jedynie kilkunastu znajomych - to aparat, który może spełnić twoje potrzeby. W przeciwnym wypadku srodze się zawiedziesz.
Pamięć wewnętrzna tego obłego telefonu jest niezwykle mała - książka telefoniczna pomieści 50 wpisów! Jest to niesłychanie mało, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że aparat zadebiutował w 2001 roku. Większość urządzeń z końca lat dziewięćdziesiątych ma większą pamięć na wpisy! Podobnie sprawa wygląda z pojemnością skrzyni odbiorczej - zmieści się tylko 10 sms-ów. Można więc zapomnieć o instalacji plików takich jak motywy i aplikacje. Sagem MW3020 ma malutką pamięć i nie można jej rozszerzyć. Również dodatki multimedialne zostały ograniczone do minimum. Nie ma ani aparatu, ani radia. Zabrakło również IRDY, czy jakiejkolwiek łączności ze światem poza protokołem WAP, dzięki któremu możliwe jest pobieranie monofonicznych plików dźwiękowych. Telefon nie posiada wsparcia dla języka Java, ale ma za to kilka wbudowanych gier. Bateria nie jest szczególnie pojemna i pozwala na ok. dwie godziny rozmów.
Sagem MW3020 ma opinie pozytywne tylko wśród osób, które nie mają dużych wymagań odnośnie telefonów. Swoje niedostatki techniczne może częściowo zrekompensować tylko ciekawą, niestarzejącą się stylistyką.