Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MC959

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MC959 niegdyś zadawał szyku. Dziś nie robi już takiego wrażenia, choć jego smukła linia oraz ciekawe zaprojektowana klapka, która może służyć jako podstawka, może nadal się podobać.
Pamięć wewnętrzna jest niewielka i pozwala tylko na przechowywanie do 250 wpisów w książce adresowej oraz 20 sms-ów. Telefon posiada również funkcję pobierania monofonicznych dzwonków. Nie ma jednak szans na rozwijanie funkcjonalności Sagem MC959 przez motywy i aplikacje. Pamięć wewnętrzna nie może również być rozszerzona przez kartę pamięci, ale przyglądać się funkcjom telefonu widać, że nie jest to konieczne. Nie zainstalujemy żadnej gry, programu, nie przekopiujemy piosenek czy tapet, gdyż telefon nie daje takiej możliwości. Można korzystać tylko z opcji, jakie zostały preinstalowane, czyli z kalkulatora, budzika, gier, zegarka oraz przelicznika walut. Jest to zatem aparat, który służy tylko do telefonowania i pisania wiadomości tekstowych typu SMS. Niestety zabrakło wsparcia dla wiadomości typu e-mail czy MMS.
Sagem MC959 może mieć dobre opinie tylko wśród osób, które poszukują jak najtańszego urządzenia, z prostym menu, bez zbędnych opcji multimedialnych i nie zależy im na nowoczesnym wyglądzie. Również niewielka bateria, która pozwala na ok. 3 godziny rozmów nie wyróżnia tego urządzenia z tłumu – jest to konstrukcja taka jak wiele innych.