Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MC956

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Szukasz aparatu do podstawowych funkcji komunikacyjnych? Sagem MC956 to właśnie tego typu urządzenie. Pod względem stylistycznym telefon wygląda bardzo przeciętnie i nikomu serca nie podbije. Podobnie sprawa wygląda jeśli przyjrzymy się na funkcjonalność telefonu i jego wymiarom – prezentowany Sagem nie wyróżnia się niczym spośród wielu urządzeń z tamtego okresu. Nic więc dziwnego, że opinie o Sagem MC956 są neutralne.
Monochromatyczny wyświetlacz jest niewielki i nie pozwala na wygodne użytkowanie telefonu osobom, które mają już doświadczenie z aparatami o ekranach dotykowych lub po prostu kolorowych. Dodatki takie jak Bluetooth, EDGE, GPRS, obsługa Java czy odtwarzacz mp3 nie są dostępne w tym telefonie. Sagem MC956 posiada jedynie budzik, kalkulator czy słownik T9. Bateria o pojemności 700 mAh pozwala na ok 3 godziny rozmów oraz ponad 6 dni czuwania. Pamięć wewnętrzna jest niewielka i pozwala jedynie na przechowywanie podstawowych danych. Nie można jej również rozszerzyć kartą pamięci.
Z racji wyposażenia Sagem MC956 w system operacyjny nie pozwalający na instalację plików Java (motywy i aplikacje), urządzenie nie posiada możliwości personalizacji. Z racji niewielkiej funkcjonalności jest to telefon, który zszedł już z rynku telekomunikacyjnego. W komisach i na aukcjach odnaleźć można jedynie pojedynce sztuki.