Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MC952

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MC952 to smukły, stylowy telefon, który co prawda jest konstrukcją bardzo starą, ale nadal wygląda ciekawie. Oczywiście pod względem projektu jest to dość prosty aparat, jednak jego linia wydaje się być ponadczasowa. Porównując go do urządzeń z tego okresu, można zauważyć, że Sagem MC952 wygląda ciekawiej. Dużym plusem urządzenia jest solidność obudowy oraz jego wysoka funkcjonalność. Biała klawiatura o dość dużych przyciskach gwarantuje wygodę.
Pod względem technologicznym jest to oczywiście aparat zacofany - jedyne funkcje jakie oferuje Sagem MC952 to telefonowanie i pisanie SMS-ów. Opcje komunikacyjnie (IRDA, Bluetooth, USB, EDGE) nie są dostępne. Brakuje również radia, Javy czy chociażby stopera. Nie ma również możliwość dogrywania plików typu gry, motywy i aplikacje do Sagem MC952. Telefon nie posiada również nawet jednego megabajta pamięci wewnętrznej, więc i tak miejsca na żadne pliki po prostu nie ma.
Opinie o Sagem MC952 nie są bardzo pozytywne. Jest to telefon jakich wiele – ma takie same opcje jak większość urządzeń z tamtego okresu. Jedynym wyróżnikiem jest dość atrakcyjny wygląd. Pytanie jednak czy rzeczywiście Sagem MC952 to aparat, który może zainteresować dziś jakiegokolwiek użytkownika? Mam wrażenie, że jego czas już minął.