Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MC950

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Przy projektowaniu aparatu Sagem MC950 wzorowano się na owalnych kształtach. Urządzenie posiada nietypową, zaokrągloną obudowę o szeroko rozłożonych okrągłych przyciskach. Wyświetlacz zajmuje małą część całej obudowy i jest niewielki - mieści 7 linii tekstu.
Aparat został zaprezentowany w 2000 roku i zdobył umiarkowaną popularność. Dziś jest już prawie niespotykany na rynku, co jednak nie dziwi - jego wyposażenie w dodatki jest niemal zerowe. Sagem MC950 nie ma aparatu, odtwarzacza mp3, radia czy GPRS-u. Nie jest możliwe również kopiowanie informacji za pośrednictwem Irdy czy Bluetooth. Sagem MC950 posiada za to funkcję pobieranie monofonicznych dzwonków. Niestety nie jest możliwa szersza personalizacja urządzenia np. przez motywy i aplikacje. Tych Sagem MC950 nie obsługuje. W menu odnajdziemy kilka, drobnych aczkolwiek przydatnych funkcji np. kalkulator, budzik, przelicznik walut.
Pamięć wewnętrzna jest większa niż w większości telefonów z tego okresu - urządzenie jest w stanie pomieścić aż 250 wpisów w książce adresowej. Szkoda jednak, że pamięć wiadomości tekstowych to zaledwie 20 sms-ów. Telefon nie posiada wsparcia dla innego typu formatów np. EMS, MMS czy e-mail.
Bateria, jaką zamontowano w prezentowanym Sagemie pozwala na 3 godziny rozmów i ok. 150 godzin czuwania, co jest standardowym wynikiem jak na tę klasę sprzętu.