Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MC946

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 64
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MC946 to bardzo mało popularny telefon, który wyszedł już całkowicie z obiegu. Mimo prostego wyglądu, wygodnego rozłożenia klawiszy, aparat ma dość przeciętne opinie. Wyświetlacz o niewielkich wymiarach i niskiej czytelności większości użytkowników nie będzie odpowiadał.
Telefon pracuje w sieci GSM 900 i 1800, więc za kilka lat będzie bezużyteczny, gdyż teraz Polskę pokrywają nadajniki UMTS.
Sagem MC946 posiada całkowicie zamknięty system operacyjny do którego motywy i aplikacje nie mogą być doinstalowane. Do pamięci telefonu wygrać można tylko dzwonki monofoniczne.
Przeglądając menu Sagem MC946 szybko zauważymy, że dodatki nie są mocną stroną tego urządzenia. Brakuje opcji komunikacyjnych takich jak Irda. W menu odnajdziemy tylko najważniejsze opcje służące do komunikacji oraz dodatki pokroju zegara, kalkulatora czy budzika. Akumulator Ni-MH o pojemności 700 mAh pozwala na około 3 godziny rozmów, natomiast czas czuwania to ponad 160 godzin. Bateria zamontowana fabrycznie w telefonie ma efekt pamięci, więc z czasem jej pojemność jest coraz mniejsza. Sagem MC946 waży ok. 117 gramów, więc jest to urządzenie średnio poręczne.
Sagem MC946 jest bardzo ciężki do odnalezienia – jest to telefon na polskim rynku prawie nieobecny. Ciężko jest również zakupić używany egzemplarz w komisach lub na aukcjach internetowych. Co więcej: nowe egzemplarze również zniknęły ze sklepów.