Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MC940

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Szukasz bardzo taniego telefonu, który oferuje podstawowe funkcje komunikacyjne? Nie potrzebujesz dodatków takich jak gry, motywy i aplikacje? Sagem MC940 może okazać się telefonem dla Ciebie.
Jest to urządzenie maksymalnie proste pod względem technologicznym, a zarazem stosunkowo estetycznie wykonane. Oczywiście z racji daty swojej produkcji (2000 rok), telefon odstaje pod względem stylistycznym od nowoczesnych konstrukcji, jakie teraz zalewają rynek. Jest to jednak przykład aparatu, który dziś można kupić w cenie doładowania pre-paid!
Opinie o Sagem MC940 nigdy nie były szczególnie dobre, a urządzenie nie zdobyło zdumiewającej popularności, jednak nadal jest to telefon posiadający elementarne opcje komunikacyjne – można telefonować (do 3 godzin rozmowy na jednym ładowaniu) oraz wysyłać smsy. Książka adresowa ma pojemność stu wpisów, a aparat jest w stanie pomieścić 20 wiadomości tekstowych. Urządzenie nie daje możliwości wysyłania wiadomości EMS, MMS oraz e-mail. Nie ma również szans na wysyłanie wizytówek przez Bluetooth czy Irdę.
Aparat fotograficzny, WiFi, obsługa Java, akcelerometr i inne dodatki w Sagem MC940 nie są dostępne. Jest to oczywiście spowodowane wiekiem konstrukcji – gdy telefon był projektowany nikt nie sądził, że komórki mogą mieć aż tyle opcji multimedialnych, co dzisiejsze smartphone’y. W menu telefonu odnajdziemy tylko zegar, budzik, preinstalowane gry, słownik t9, przelicznik walut oraz kalkulator.