Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MC939

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MC939 to przykład ciekawego pod względem stylistycznego i zarazem dość poręcznego (116 x 45 x 18 mm, 117 g) telefonu. Urządzenie zadebiutowało w 2000 r. i w momencie swojej premiery prezentowało się znacznie ciekawiej niż większość konkurentów w tym segmencie cenowym. Telefon należy do grupy tzw. „półklapek”, czyli urządzeń z zakrywaną klawiaturą, która w przypadku tego modelu może zostać przesunięta do tyłu, przemieniając się w ciekawy stojak.
Dodatki zawarte w Sagem MC 939 to m.in. funkcja WAP-u, która pozwala na pobieranie dzwonków monofonicznych. Pamięć wewnętrzna pozwoli na przechowywanie 100 wpisów w książce kontaktowej oraz 20 smsów. Ekran jest niewielki - ma zaledwie 7 linii, więc nawigacja po menu nie należy do najłatwiejszych. Niestety rozszerzanie możliwości telefonu przez instalację plików typu gry, motywy, aplikacje nie jest możliwe. Na szczęście Sagem MC939 posiada zarówno wbudowanej w system operacyjny gry, jak i kalkulator, budzik, przelicznik walut oraz przydatny podczas pisania smsów – słownik T9.
Pozytywne opinie na temat Sagem MC939 to zasługa głównie niebanalnej stylistyki, jednak również pod względem technologicznym aparat nie odstaje od innych konstrukcji z tamtego okresu. Porównując go jednak do nowoczesnych urządzeń, nie sposób nie odnaleźć archaicznych rozwiązań, stąd też Sagem MC939 jest sprzętem dla osób ceniących niską cenę i prostotę.