Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MC936

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MC936 pojawił się w 2000 roku jako telefon dla niewymagającego użytkownika. Jego największym atutem była niska cena i prostota obsługi. Zaletą dla wielu osób mogła być również schludnie wyglądająca, nierzucająca się w oczy obudowa wykonana z niezłej jakości plastiku.
Dodatki, takie jak IRDA czy GPRS w Sagem MC936 nie zostały zastosowane. Co więcej: urządzenie, podobnie jak konstrukcje z lat dziewięćdziesiątych, posiadało czarno-biały ekran o wielkości 7 linii tekstu. Z tego względu pisanie sms-ów nie było łatwe, choć wygodę użytkowania poprawiał słownik T9. Komunikację za pośrednictwem wiadomości tekstowych utrudniała także niewielka pamięć telefonu - Sagem MC936 mógł pomieścić tylko 20 wiadomości. Niewielka, choć dla wielu wystarczająca, była również pamięć książki adresowej – urządzenie mogło pomieścić 100 kontaktów.
Sagem MC936 dobre opinie mógł mieć tylko wśród osób szukających maksymalnie prostego w obsłudze i taniego telefonu, który służyłby tylko do komunikacji. Brak dodatków takich jak gry, motywy i aplikacje powodowały, że menu Sagem MC936 było proste, przejrzyste oraz posiadało tylko niezbędne opcje. Niewielka bateria pozwalała na ok. 3 godziny rozmów, natomiast czas czuwania wynosił ok. 150 godzin. Prezentowany Sagem już kilka lat temu przestał być powszechnie użytkowany, a z czasem dostępność części zamiennych oraz sprawnych, używanych egzemplarzy będzie coraz mniejsza.