Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MC932

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MC932 należał do grupy telefonów będących nowoczesnymi konstrukcjami w czasie gdy miały swoją premierę. Debiut tego urządzenia odbył się w 1999 roku.
Sylwetka, mimo że ma klasyczny, podłużny kształt (116 x 45 x 18 mm), to wyróżnia sie pod względem kolorystycznym. Na plus zaliczyć można doskonałe rozmieszczenie przycisków. Książka adresowa mieści 100 wpisów, co powinno starczyć wszystkim. Tak optymistycznie nie myślę jednak o pamięci wiadomości tekstowych. W Sagem MC932 zmieści się zaledwie 20 SMS-ów. Urządzenie posiada za to słownik T9, pomagający przy wprowadzaniu tekstu do telefonu.
Motywy i aplikacje niestety nie mogą być instalowane na Sagem MC932. Są za to dodatki takie jak możliwość ściągania monofonicznych dzwonków czy system głośnomówiący, które w 1999 roku nie były na powszechnym "wyposażeniu" każdego telefonu. Prezentowany aparat posiada również kalkulator i przelicznik walut. Zabrakło za to radia. Bateria pozwala na ok. 3 godziny rozmów i ponad 4 dni czuwania w bezczynności.
W momencie swojej premiery Sagem MC932 miał dobre opinie, jednak dziś telefon wyszedł z powszechnego użycia. Jest to spowodowane oczywiście przestarzałą konstrukcją, dużymi gabarytami oraz zakończeniem produkcji wiele lat temu. Ciężko jest więc spotkać jakiś sprawny egzemplarz będący w dobrym stanie wizualnym.