Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MC930

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 64 x 32
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MC930 to przykład klasycznego telefonu o obłej obudowie, którego premiera miała miejsce wiele lat temu. Dziś jest to aparat, który rzadko znajduje się w naszych kieszeniach. Nic jednak dziwnego – pod względem funkcjonalności odstaje od nowoczesnych produktów.
Dodatki zastosowane w Sagem MC930 nie zrobią na nikim wrażenia – jest zegarek, kalkulator, ale zabrakło chociażby słownika, stopera, nie wspominając już o aparacie, radia czy portu podczerwieni.
Standardowa bateria zastosowana w tym modelu powinna wystarczyć na 3 godziny rozmów. Pamiętać trzeba, że Sagem MC930 to telefon, który ma już swoje lata, więc żywotność wielu egzemplarzy będzie znacznie mniejsza. Czarno-biały ekran jest mały, więc wygoda wprowadzania tekstu nie jest zbyt duża. Gry, motywy i aplikacje nie były produkowane na Sagem MC930, gdyż telefon nie daje możliwości ingerencji w system operacyjny.
Opinie o Sagem MC930 dziś są ciężkie do znalezienia, bo telefon przestał być już powszechnie użytkowany i aktualnie obecne na rynku wtórnym egzemplarze to ostatnie sztuki. Trzeba jednak przyznać, że Sagem MC930 należy do grona urządzeń wykonanych z dobrej jakości materiałów, a przez to dość solidnych. Niedostateczna liczba funkcji multimedialnych oraz archaiczność konstrukcji nie pozwala jednak wielu osobom korzystać z tego telefonu na co dzień.