Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MC920

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MC920 to mało nowoczesny telefon, którego premiera odbyła się w 1999 roku. Jego obłe, nieregularne kształty w tamtym czasie mogły wydawać się atrakcyjne, jednak dziś większość użytkowników uważa, że telefon jest brzydki. Takie opinie o Sagem MC920 nie są może sprawiedliwe (telefon jest już przecież stary), ale ewolucja w branży komunikacyjnej powoduje, że starsze modele szybko są spychane do lamusa.
Każdy kto korzystał z nowoczesnych aparatów zastrzeżenia będzie mieć również do kwestii technicznych. Niewielki ekran LCD o zielonym podświetleniu został wykonany w technologii monochromatycznej. Pisanie dłuższych sms-ów nie jest wygodne ze względu na niewielki ekran. Urządzenie pracuje w tylko w sieciach GSM 900 i 1800, więc za kilka lat telefon będzie bezużyteczny, gdyż sieci przechodzą na nowocześniejsze nadajniki UMTS. Również dodatki w Sagem MC920 nie robią na nikim wrażenia – nie ma aparatu, złącza kart pamięci czy możliwości instalacji aplikacji. Z resztą – motywy i aplikacje nie wyglądałyby zbyt dobrze na Sagem MC920.
Niewielka bateria o pojemności 650 mAh pozwala na ok. 3 godziny rozmów, jednak tylko jeśli jest w dobrej kondycji. Produkcja telefonu zakończyła się jednak dawno, więc egzemplarze, które miały niewymieniane od lat akumulatory nie będą legitymowały się tak dużą długością działania.