Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MC912

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MC912 to jeden z wielu bliźniaczych telefonów, jakie na przełomie XX i XXI wieku na rynek wprowadził francuski Sagem. Produkcja tego modelu rozpoczęła się w 1999 roku. Urządzenie posiada prostą, dość smukłą obudowę oraz czytelne, białe klawisze. Monochromatyczny wyświetlacz jest niewielki, ale to już typowe dla telefonów z tego okresu.
Dodatki w Sagem MC912 zostały ograniczone do minimum - poza podstawowymi funkcjami komunikacyjnymi odnajdziemy kalkulator, przelicznik walut oraz budzik. Zabrakło aparatu, IRDY czy możliwość surfowania w Internecie. Nie można uznawać tego jako niedopatrzenia twórców – to po prostu znak czasów. W 1999 roku funkcje multimedialne w telefonach nie były tak rozwinięte.
Nie ma możliwość wygrania do Sagem MC912 dodatków takich jak gry, motywy i aplikacje. System operacyjny został tak zaprojektowany przez producenta, że ingerencja w niego sprowadza się w zasadzie tylko do uzupełniania książki adresowej i wpisywania wiadomości tekstowych.
Sagem MC912, podobnie jak inne modele tego producenta ma zróżnicowane opinie wśród użytkowników. Jest to jednak telefon dość solidny, a jego zaletą jest niski poziom skomplikowania konstrukcji. Mimo wszystko, nie można go uznać za dobrą propozycję dla osoby szukającej taniego i prostego aparatu. Jest to konstrukcja zbyt wiekowa, by móc ją rozpatrywać w takich kategoriach.