Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MC850GPRS

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MC850GPRS to nowocześniejsza wersja telefonu Sagem MC850. Jedyną różnicą między modelami jest protokół GPRS, który w tym modelu jest obsługiwany. Reszta - jest taka sama. Telefon jest sporym urządzeniem, ważącym prawie 140 gramów. Jego projekt jest dość prosty, jednak nie robi szczególnego wrażenia. Urządzenie miało swoją premierę w 2001 roku, czyli trzy lata po premierze Sagem MC850.
Sagem MC850GPRS posiada niewielki wyświetlacz monochromatyczny o pojemności tylko 4 linii tekstu. Niestety utrudnia to korzystanie z telefonu. System operacyjny został zaprojektowany przez producenta i nie posiada możliwości rozszerzania go przez gry, motywy i aplikacje. Sagem MC850GPRS poza funkcją GPRS-u, nie posiada żadnych możliwości komunikacji internetowych np. IRDY. Możliwe było za to wysyłanie danych i faksów. Mimo wszystko opinie o Sagem MC850GPRS pod względem możliwości komunikacji były całkiem dobre.
Telefon posiada kalkulator, system głośnomówiący, słownik T9, szablony SMS-ów oraz budzik. Pamięć wewnętrzna urządzenia pozwala na przechowywanie 100 wpisów w książce adresowej. Litowo-jonowa bateria pozwalała na działanie aparatu przez 140 godzin w stanie czuwania oraz 300 min podczas rozmowy. Sagem MC850GPRS nie jest aktualnie oferowany w sprzedaży, jednak nadal pojedyncze egzemplarze można spotkać na aukcjach internetowych i w komisach.