Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MC835FM

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MC835FM to następca ciekawego modelu MC825FM, który w latach dziewięćdziesiątych starał się wprowadzić pod strzechy funkcję radia w telefonie komórkowym. Francuski producent po sukcesie swojego modelu poszedł za ciosem, wydając unowocześnioną wersję.
Urządzenie przygotowano do pracy w sieci GSM 900 i 1800. Telefon pozwała na około 3 godziny rozmów. Jedyne dodatki Sagem MC835FM to radio oraz podstawowe funkcje pokroju budzika czy słownika T9.
Z racji zamkniętego systemu operacyjnego, motywy i aplikacje na Sagem MC835FM nie były dostępne. Nie ma również Irdy oraz WAP-u, jest to zatem telefon zamknięty na jakąkolwiek możliwość rozszerzania jego funkcjonalności.
Prosta, dość kwadratowa stylistyka dziś nie może się podobać, jednak ponad dziesięć lat temu wyglądały tak niemal wszystkie telefony dostępne na rynku. Opinie o Sagem MC835FM należy zatem wydawać uwzględniając realia epoki, w jakiej powstał telefon.
Dziś ciężko traktować prezentowane urządzenie jako alternatywę dla tanich telefonów wydanych przed kilkoma laty. Nawet jeśli ktoś ma duży sentyment do tego modelu, w życiu codziennym, może okazać się niewystarczający. Bateria po latach nie będzie pracować wystarczająco długo, a brak funkcji komunikacyjnych i praca tylko w zakresie GSM 900 i 1800 może skutecznie utrudnić użytkowanie.