Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MC825FM

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MC825FM w 1998 r. był telefonem dla gadżeciarza, gdyż posiadał dodatki, jakich na próżno można było szukać w większości aparatów oferowanych na rynku.
Tą nowością było radio FM, z możliwością zapamiętania do 6 stacji FM. Wraz z telefonem otrzymywało się słuchawki i można było korzystać z radioodtwarzacza. Aparat nie został wyposażony w odtwarzacz muzyczny, gdyż nie posiada odpowiedniej pamięci wewnętrznej. Nie jest możliwe również instalowanie dodatków pokroju gry, motywy i aplikacje. Nie da się jednak ukryć, że Sagem MC825FM to urządzenie nowoczesne jak na datę swojej produkcji. Niewielki monochromatyczny ekran nie jest wyjątkowo czytelny, ale miłośnicy telefonii komórkowej na wprowadzenie kolorowych ekranów do powszechnego obiegu musieli jeszcze trochę poczekać. Podobnie z resztą jak na wprowadzenie aparatów fotograficznych do telefonów. Prezentowany Sagem legitymował się za to innymi, powszechnie znanymi wówczas dodatkami np. budzikiem, kalkulatorem, przelicznikiem walut, funkcją wibracji oraz systemem głośnomówiącym.
Pozytywne opinie na temat Sagem MC825FM były spowodowane nie tylko funkcją radia FM, ale również atrakcyjną stylistyką, która może nie wyróżniała telefonu z tłumu, ale bez wątpienia była schludna. Korzystanie z opcji radia stanowczo skraca żywotność akumulatora, który (jako nowy) gwarantował długość pracy na poziomie 90 godzin (czuwanie) oraz czas rozmów do 3 godzin.