Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MC820

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Sagem MC820 to telefon działający w technologii GSM 900 i 1800, którego premiera odbyła się w 1998 roku. urządzenie jest średniej wielkości (130 x 50 x 26 mm, 135 g), więc można uznać je za dość poręczne.
Francuski producent model MC820 przygotował z myślą o osobach bardziej liberalnych - kolorowe obudowy dodają młodości tej konstrukcji. Reszta stylistyki nie jest jednak rewolucyjna. Jako, że telefon pracuje na systemie zaprojektowanym przez producenta, który nawiasem mówiąc nie jest rozbudowany, Sagem MC820 nie może być rozszerzany przez dodatki.
Pamięć wewnętrzna została ograniczona do 100 wpisów, a do telefonu Sagem MC820 gry, motywy i aplikacje nie mogą być dokupowane. Bateria ma standardową pojemność dla aparatów z tego okresu i może zagwarantować do 3 godzin rozmów.
W miarę aktualne opinie o Sagem MC820 są dziś ciężkie do znalezienia, gdyż jest to telefon mało popularny ze względu na małą funkcjonalność. Urządzenie nie zostało wyposażone nawet w tak elementarne funkcje jak przelicznik walut czy słownik T9 ułatwiający pisanie wiadomości tekstowych, który jest dostępny we większości klasycznych telefonów. W zamian za to jest to jednak telefon charakteryzujący się dużą solidnością wykonania oraz prostotą wykorzystanej technologii, dzięki czemu jest odporny na uderzenia, których nie wytrzymałby nie jeden nowoczesny aparat.