Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MC815

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Francuski producent telefonów Sagem z pewnością nie jest uważany jako wytwórca najsolidniejszych telefonów, jednak być może w obiegu dostępne są jeszcze urządzenia pokroju Sagem MC815 - telefonu, który swoją premierę miał wiele lat temu, jednak w Polsce był dość popularny.
A wszystko to za sprawą obecności tego modelu w ofercie polskich operatorów, którzy oferowali model MC815 jako stosunkowo tanią alternatywę dla bardziej renomowanych marek. Dodatki w Sagem MC815 z pewnością nie robiły na nikim wrażenia, jednak niegdyś telefon służył jedynie do wykonywania połączeń głosowych i wysyłania sms-ów, więc różnorodność na tym polu była niewielka. Pod względem stylistycznym, prezentowany Sagem wyróżniał się trapezowatą górną częścią obudowy, jednak ciężko określić design urządzenia jako wyjątkowy czy przebojowy. Zgodnie z modą lat dziewięćdziesiątych, telefon został wykonany z dobrej jakości, szarego plastiku, a podczas projektowania obudowy nadrzędną cechą było zachowanie jak największej funkcjonalności.
Motywy i aplikacje w Sagem MC815 nie były dostępne. Nie jest to jednak kwestia niedopatrzeń producenta, a standard w ówczesnym świecie telefonii. Możliwości modyfikacji wyglądu menu telefonu oraz poszerzania jego funkcji nastała dopiero kilka lat później. Nic więc dziwnego, że opinie na temat możliwości Sagem MC815 w momencie premiery były niezłe. Nikt nie oczekiwał więcej niż podstawowych funkcji komunikacyjnych.