Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MC712

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: x
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Sagem MC712 jest standardowym, opis jego funkcji nie jest oszałamiający.
Sagem MC712 to telefon wyposażony w zewnętrzną antenę, mały czarno – biały, wyświetlacz. Z racji na długi okres istnienia telefonu na rynku dzwonki na Sagem  MC712 są jedynie dostępne w popularnym formacie czyli mono, daleko mu do nowoczesności, tj. MP3, WAV, czy polifonia.
Ograniczona jest funkcja gier na telefonie, a więc  Gry na Sagem MC712 są proste, nieskomplikowane dla użytkownika, mały wyświetlacz, posiadający tylko dwie linie, a także niedostępna Java  ogranicza telefon. Tak jak gry także Motywy na Sagem MC712 są nieosiągalne, przez czarno - biały wyświetlacz, niemożliwa jest zmiana  elementów graficznych.


Telefony z serii Sagem także Sagem MC712 zbierają różne opinie.  Jest to standardowy telefon bez funkcji multimedialnych. Posiada tylko funkcje wysyłania i odbierania smsów oraz odbieranie połączeń telefonicznymi. Nie posiada  złącz ani interfejsów do komunikowania się z komputerem czy innymi telefonami. Takie interfejsy jak USB, Bluetooth, czy IRDA, są poza zasięgiem  telefonu. Duże wymiary oraz ciężar telefonu nie służą użytkownika.


Telefon posiada baterię typu Li-Ion, 650 mAh, której czas pracy wynosi 150 godzin na czuwaniu i 180 minut w czasie prowadzenia rozmów. Sagem MC712 jest to telefon, którego cena nie różni się od cen innych modeli. Telefon od wielu lat nie jest w sprzedaży, możemy znaleźć go na aukcjach internetowych, a także komisach komórkowych.