Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem MC3000

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 64 x 96
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Sagem MC3000  jest przestarzały, a więc opis jego funkcji jest ubogi, podobnie jak jego poprzedników.


Sagem MC3000 to telefon wyposażony w zewnętrzną antenę,  czarno – biały wyświetlacz o wymiarach 64 x 96 [px]. Z uwagi na długi okres na rynku telefonów komórkowych dzwonki na Sagem MC3000  nie są dostępne w formatach takich jak mp3, wav, czy polifonia, obsługiwanym formatem jest mono, jest to popularny format dla starych telefonów.


Wyświetlacz czarno – biały sprawia, że Gry na Sagem MC3000 są ograniczone małym wyświetlaczem, brakiem  Java. Ta jak w przypadku gier tak Motywy na Sagem MC3000 nie są dostępne, wyświetlacz czarno – biały nie pozwala na dokonywanie zmian grafiki na telefonie.


Telefon jest stary, opinie na temat Sagem MC3000 są różne, głownie negatywne. Telefon ten nie posiada interfejsów danych tj. USB, Bluetooth, czy IRDA, jedynym interfejsem jaki posiada to transmisja danych i faksów. Telefon może wysyłać wiadomości sms, wykonywać i odbierać połączenia, nie ma możliwości łączenia się z Internetem.


Telefon wyposażony jest w baterię typu Li-Ion, 550 mAh, której czas pracy wynosi 140 godzin na czuwaniu i 105 minut w czasie prowadzenia rozmów. Sagem MC3000 jest telefonem, którego cena jest zmienna w zależności od komisu  w jakim sie znajduje. Telefon od wielu lat nie jest w sprzedaży.