Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Sagem M9500

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Sagem
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 96 x 46
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Aparat telefoniczny Sagem M9500 jest dość stary, a zatem opis jego funkcji jest skromny.
Sagem M9500 to telefon wyposażony w zewnętrzną antenę, mały czarno – biały wyświetlacz o wymiarach 96 x 64 [px]. Z racji na duży staż na rynku telefonów komórkowych dzwonki na Sagem M9500 nie są dostępne w popularnych obecnie formatach takich jak mp3, czy polifonia – jedynym obsługiwanym formatem jest mono.


Czarno – biały wyświetlacz sprawia, że Gry na Sagem M9500 są niedostępne. Mały wyświetlacz, brak Java  ograniczają telefon. Podobnie jak gry także Motywy na Sagem M9500 są niedostępne, czarno – biały wyświetlacz uniemożliwia dokonanie jakichkolwiek zmian graficznych.
Tak jak wiele telefonów także Sagem M9500 zbiera różne opinie – uważa się ten telefon jako przestarzały, który może jedynie wysyłać wiadomości sms, wykonywać i odbierać połączenia komórkowe. Niestety więcej jest wad telefonu niż zalet, telefon ten nie posiada żadnych interfejsów przesyłowych tj. USB, IRDA, Bluetooth, nie posiada również łącza z Internetem. Jedyną zaletą jest to, że jest prosty w obsłudze, lecz jego duże wymiary i ciężar odpychają potencjalnego użytkownika.  


Telefon posiada baterię typu Li-Ion, 750 mAh, której czas pracy wynosi 210 godzin na czuwaniu i 150 minut w czasie prowadzenia rozmów. Parametry te nie są zadowalające. Sagem M9500 jest telefonem, którego cena nie wyróżnia się spoośród innych telefonów. Telefon od wielu lat nie jest w sprzedaży, jednak aby nabyć ten model musimy zagłębić się w internetowych sklepach, bądź w komisach, gdzie cena będzie zależała od stanu faktycznego telefonu