Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips Xenium 989

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips Xenium 989 to proste, ale sprawdzone już rozwiązanie. Posiadał on wiele ciekawych funkcji, które sprawiały, że telefon wybijał i wyróżniał się z tłumu innych podobnych komórek. Producent wyposażył go w baterię o pojemności 900mAh. Pozwalała ona prowadzić rozmowy non stop nawet przez 360 minut, podczas gdy czas oczekiwania przekraczał często 14 dni! Komórka według producenta, mogła czuwać nawet 400 godzin. To bardzo dobry i nadzwyczajny wynik, jakiego dziś już nie spotkamy w przypadku nowych modeli.

Cena za Philips Xenium 989 była dość spora w momencie premiery, jednak opis funkcji Philips Xenium 989 potwierdza, iż telefon wart był tych pieniędzy. Posiadał m.in. możliwość obsługi faksów, wysyłania danych, prowadzenia rozmów konferencyjnych czy posiadania połączeń oczekujących. Wszystko to sprawiło, że opinie o Philips Xenium 989 są bardzo pochlebne i wiele osób do dziś korzysta z tego telefonu.

Gry dostępne na Philips Xenium 989 pozwalały się zrelaksować w tramwaju lub na nudnych zajęciach w szkole, a dzwonki na Philips Xenium 989 mile grały skomponowaną przez nas własnoręcznie melodię. Zabrakło jedynie dodatku, jakim mogłyby być motywy na Philips Xenium 989, jednak w chwili debiutu aparatu na rynku żadna komórka nie obsługiwała możliwości wgrywania zmiennych motywów. Telefon ten do dziś zachwyca i sprawia, że chcemy powrócić do ery dawnych komórek.