Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips Xenium 9660

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips Xenium 9660 to jeden z bardziej udanych modeli holenderskiej firmy Philips. Zadebiutował on na rynku jeszcze w XX wieku, jednak także dziś na całym świecie jego zwolennicy wciąż preferują go od nowoczesnych i skomplikowanych w obsłudze telefonów. Jedną z zalet jest to, że opis funkcji Philips Xenium 9660 nie jest dość długi, przez co każdy znajdzie w telefonie takie cechy jak wykonywanie połączeń czy wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych. Istnieją także proste gry na Philips Xenium 9660, które pozwolą umilić czas, jednak ich uruchamianie wpływa negatywnie na żywotność baterii.

Dzwonki na Philips Xenium 9660 są jedynie monofoniczne, choć istnieje możliwość wgrywania do telefonu opcjonalnych melodii, które urozmaicą dostępne fabrycznie dźwięki. Niestety nie ma czegoś takiego jak motywy na Philips Xenium 9660. W chwili debiutu tego telefonu nikt nawet nie myślał o czymkolwiek podobnym. Dziś co prawda jest to standard, jednak jak się okazuje można bez tego żyć.

Opinie o Philips Xenium 9660 są bardzo dobre, a ważący 85 gram telefon pozwala rozmawiać bez przerwy przez 240 minut. Podobny jest czas czuwania, tyle, że zamiast minut mamy 240 godzin. Takie wartości podaje producent urządzenia. Cena za Philips Xenium 9660 nie jest wygórowana, jednak dziś bardzo ciężko spotkać nowy lub dobrze zachowany egzemplarz.