Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips Xenium 929

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 3 x 3
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips Xenium 929 został wprowadzony na rynek w 1999 roku, jednak niektóre egzemplarze tej komórki przetrwały w znakomitym stanie aż do dnia dzisiejszego. Posiadacze tego aparatu chwalą go sobie za jakość wykonania i długowieczność. Choć nie ma dodatków takich jak dzwonki na Philips Xenium 929, to nikomu to nie przeszkadza. Telefon w chwili swojej premiery był przeznaczony wyłącznie do wykonywania połączeń, a wszystkie opcje dodatkowe uważane były za zło konieczne. Dziś już tak nie jest. Gry na Philips Xenium 929 byłyby czymś zupełnie oczywistym i jak najbardziej naturalnym.

Opis funkcji Philips Xenium 929 jest umiarkowany, jednak znalazło się tutaj wszystko to, co być powinno. Wbudowany moduł alarmu wibracyjnego, wybieranie głosowe numerów, prosty przelicznik kilku walut czy możliwość wysyłania i odbierania prostych obrazków animowanych. Niestety zabrakło czegoś tak dziś oczywistego jak motywy na Philips Xenium 929, jednak wówczas tego typu funkcji nie spotykało się w telefonach komórkowych.

Opinie o Philips Xenium 929 są bardzo pochlebne także dziś. Wielu posiadaczy telefonu korzysta z niego po dziś dzień, często zabierając go ze sobą np. wybierając się w podróż. Może przez to cena Philips Xenium 929 jest wciąż wysoka, nawet pomimo sporego wieku telefonu. Ciężko jednak dostać praktycznie nowy, pozbawiony wad egzemplarz.