Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips Xenium 9@9k

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 128 x 160
Dzwonki: Polifoniczne MP3  
Komunikacja: Bluetooth  

Opis

Wprowadzony na rynek w listopadzie 2007 roku telefon Philips Xenium 9@9k to bardzo udana produkcja holenderskiej firmy. Komórka posiada wszystkie udogodnienia i funkcje, jakie można dziś znaleźć w tego typu urządzeniach. Jest aparat VGA, obsługa wiadomości MMS, dzwonki MP3, motywy na Philips Xenium 9@9k, a także wiele innych rzeczy. Opis  wszystkich funkcji Philips Xenium 9@9k jest stosunkowo długi, dlatego warto skupić się na najważniejszych cechach.

Kalkulator, budzik, kalendarz, gry na Philips Xenium 9@9k, bezprzewodowe łącze Bluetooth czy port mini USB to klasyczne elementy, jakie powinny się znaleźć na pokładzie każdej komórki. Co ciekawe telefon może także odtwarzać proste filmy zapisane w formacie MPEG4. Pamięć przydatną na dzwonki na Philips Xenium 9@9k możemy rozszerzyć w bardzo prosty sposób. Komórka obsługuje karty pamięci microSD o pojemności do 2GB, co powinno wystarczyć każdemu.

Wszystkie te cechy sprawiają, że opinie o Philips Xenium 9@9k i klienci chętnie wybierają właśnie ten model telefonu. Do tego dochodzi długi czas rozmowy, aż do 17 godzin, gdyż producent wyposażył telefon w baterię o pojemności 1440mAh. Wszystko to jest na wyciągnięcie ręki, bowiem cena Philips Xenium 9@9k wcale nie jest zbytnio wygórowana i kupno tego telefonu nie powinno dla nikogo stanowić większego problemu związanego z obciążeniem finansowym. To dobra komórka za niewielkie pieniądze.