Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips Xenium 9@9

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips Xenium 9@9 to młodszy brat klasycznego Xeniuma od holenderskiego producenta. Został on wprowadzony na rynek w 2000 roku i firma Philips wyposażyła go w duży, czytelny wyświetlacz. Spodobało się to przede wszystkim nieco starszej grupie odbiorców, choć model ten adresowany był także do młodych ludzi. Ważący 95 gram aparat posiadał wbudowane proste gry na Philips Xenium 9@9, dzięki którym zawsze mogliśmy się nieco rozerwać czy to w tramwaju, czy podczas czekania w poczekalni u lekarza. Fakt ten sprawił, że opinie o Philips Xenium 9@9 były bardzo pozytywne. Większość klientów i byłych posiadaczy do dziś chwali sobie ten model.
Ciężko dziś znaleźć nowy egzemplarz tego telefonu, choć cena Philips Xenium 9@9 byłaby zapewne bardzo niska.

Niestety jest to przestarzała technologia, z jakiej dziś już nikt nie korzysta. Jeśli chodzi zaś o opis funkcji Philips Xenium 9@9 to warto zwrócić uwagę na obecność prostego dyktafonu. Pozwalał ona nagrywać proste pliki dźwiękowe, celem późniejszego ich odsłuchania.

Dzwonki na Philips Xenium 9@9 to przede wszystkim melodie od producenta, jednak telefon umożliwiał kompozycję własnych dźwięków. Dzięki temu wielu użytkowników często nie rozstawało się ze swoją komórką nawet na krok. Przydałyby się jeszcze tylko motywy na Philips Xenium 9@9 i mielibyśmy aparat niemalże idealny.