Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips Xenium

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 101 x 80
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips Xenium to ciekawe rozwiązanie holenderskiej firmy, które zostało wprowadzone na rynek telefonów komórkowych w roku 2000. Wówczas tego typu urządzenia dopiero rozpoczynały swoją przygodę w Polsce, przez co nie znajdziemy zbyt wielu rzeczy, przez co opis możliwości Philips Xenium jest niezwykle ubogi. Komórka ważyła 95 gram i posiadała baterię pozwalającą rozmawiać nawet przez 4 godziny. Do tego dochodził bardzo długi czas czuwania wynoszący prawie 350 godzin. Takie dane udostępnia producent.

Komórka posiadała duży wyświetlacz z niebieskim podświetleniem. Dzięki temu z łatwością mogliśmy dotrzeć do wszystkich potrzebnych funkcji. Co ciekawe dzwonki na Philips Xenium to nie tylko fabryczne melodie, ale także możliwość wgrywania własnych, prostych utworów. Pojawiły się również proste gry na Philips Xenium, za pomocą których mogliśmy miło spędzić czas w poczekalni u lekarza bądź też stojąc w kolejce w sklepie. Jedynym minusem był brak dodatków, jak np. motywy na Philips Xenium, jednak wówczas nikt z czegoś takiego w ogóle nie korzystał.

Opinie o Philips Xenium są bardzo różne. Są ludzie chwalący ten model, ale także natrafimy na jego kompletnych przeciwników. Cena Philips Xenium w momencie premiery była dość wysoka i może to zadecydowało o jego małej popularyzacji. Większość fanów komórek kojarzy jednak ten konkretny model Philipsa. Na stałe wpisał się na karty historii.