Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips Savvy Vogue

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 2 x 2
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips Savvy Vogue to stosunkowo prosta konstrukcja, jakich dziś nie spotyka się już na rynku telefonów komórkowych. Ważył on aż 140 gram i został wyposażony w baterię niklowo-wodorkową o pojemności 700mAh. Trzeba przyznać, że był to jeden z atutów tego aparatu i sprawił, że opinie o Philips Savvy Vogue były bardzo dobre. Klienci i sam producent twierdzili, że komórka może pozostawać w stanie spoczynku nawet przez okres 200 godzin. Ponadto czas rozmowy wynosił 240 minut, a gdy zestawimy to z faktem, że cena Philips Savvy Vogue była bardzo przystępna, to mamy sukces murowany.

Mimo to jednak opis dodatków Philips Savvy Vogue nie zachwyca. Telefon otrzymał standardowy zegarek i budzik, i co ciekawe to praktycznie wszystkie jego funkcje. W chwili jego premiery nie istniały dzwonki polifoniczne na Philips Savvy Vogue czy jakiekolwiek inne dodatki, jak chociażby popularne dziś motywy na Philips Savvy Vogue. Również gry na Philips Savvy Vogue to jedynie proste aplikacje, które standardowo znalazły się w telefonie, w chwili opuszczania fabryki.

Jest to prosty model, który dawniej polecano przede wszystkim osobom poważnym, poszukującym komórki umożliwiającej jedynie prowadzenie rozmów i obsługę wiadomości SMS. Dzisiejsze telefony są o wiele bardziej zaawansowane i odbiegają znacznie od starych, nie używanych już standardów.