Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Philips Savvy db

r-e-k-l-a-m-a
Producent:
Philips
System operacyjny: System producenta
Wyświetlacz: 3 x 3
Dzwonki: Monofinczne  
Komunikacja:  

Opis

Telefon Philips Savvy db został wprowadzony na rynek w roku 1999. Wówczas w Polsce sieć telefonii komórkowych nie była dobrze rozwinięta i tak powszechna jak dziś. Mimo to jednak opinie o Philips Savvy db są bardzo pochlebne i osoby, które miały do czynienia z tym telefonem, na ogół sobie go chwalą. Jest jednak pewien minus. Dziś nie znajdziemy żadnych dodatków, jak motywy na Philips Savvy db czy gry na Philips Savvy db.

W chwili premiery aparatu telefony komórkowe miały służyć wyłącznie do dzwonienia i obsługiwania wiadomości SMS. Możemy więc zapomnieć o rozbudowanych funkcjach, a opis możliwości Philips Savvy db jest bardzo krótki. Dzwonki na Philips Savvy db to jedynie te melodie, które do telefonu wgrał fabrycznie producent. Nie było możliwości tworzenia bądź też dodawania własnych dźwięków.

Komórka ważyła sporo, bowiem aż 140 gram, posiadała zwykłą, klasyczną klawiaturę i była w wymiarach 129 x 48 x 24 milimetry. Dziś ciężko by było znaleźć coś podobnego na rynku, a o spotkaniu zupełnie nowego egzemplarza tego telefonu nawet nie ma co wspominać. Nawet mimo tego, że cena Philips Savvy db dziś byłaby bardzo niska i każdy z pewnością mógłby sobie pozwolić na zakup właśnie tego aparatu. Warto się jednak najpierw zastanowić czy jest jakikolwiek sens.